When body kills

20. července 2014 v 19:44 | Nally H. |  Každodenní záležitosti
Zoufalství. Nikdo tento pocit, emoci nemá rád. Vidí v ní jen negativní smysl, přitom právě ona zoufalost je to, co nás může popohnat kupředu, když jiné prostředky selhaly.
10 fad diets you really need to avoidPopravdě, možná ještě nedávno bych si při myšlence na další blog řekla, že jsem zoufalá, ale teď se to zdá jako docela dobrý nápad. Napsat sem, co mě k tomu vede, je asi docela zbytečná otřepaná fráze. Najdete to v úvodu snad každého podobného blogu. Shodená kila, vytvarovaná postavu, být krásná, sexy? Ano, to je vše, co mi momentálně schází a hodlám si za tím jít. Kdo mě zná, možná by řekl, že jsem blázen, ať to nechám, jak to je, vždyť mám "jen pár kilo navíc". Ale popravdě, kolik lidí nás zná doopravdy se vším všudy? Každou část naší minulosti i přítomnosti, každý pád i vítězství a každou i sebezvrácenější touhu? Málokdo z nás může říct, že má byť jen jednoho takového člověka, i když je kolem něj tucet skvělých přátel. Ale netvrdím, že je to špatně. Proč se s naším nejhlubším nitrem šířit na všechny strany. Ano, jsou lidé, co to dělají, ale k těm nemluvím, protože by mi stejně nerozumněli.

Ano vím, bude to boj, boj mé vůle a slabosti. Uvidíme, kdo vyhraje, ale mám svůj osobní tip, na který sázím vše. 10kg půjde pryč a je mi jedno jestli do října nebo prosince, ale do roku 2015 vejdu s vysněnou váhou.

Proč to všechno? Nesnáším průměrnost a už v ní nehodlám zůstávat. 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama