When all those shadows almost killed your light

21. července 2014 v 17:50 | Nally H. |  Každodenní záležitosti
Není úplně snadné říci "zklamal jsem", přiznat si pravdu a jít dál. Člověk se většinou stále v myšlenkách vrací ke své chybě, nadává si, vyčítá si to a stále dokola se trestá za ten jeden úšlapek, který by jinak už dávno mohl upadnout v zapomnění. Upřímně řečeno, sebetríznění je pro nás mnohdy snadnější, než snaha a plné soustředění se na náš problém. Proč to vlastně píšu? Nerada bych se nazvala věčnou dietářkou, ačkoliv, pokud se ohlédnu do minulosti, a ano i já to celkem často dělám, tak bych do kategorie každoročně hubnoucích zapadala naprosto ukázkově. Jistě nejsem jediná, kdo si říká "tak teď už naposled, pořádně a natrvalo" několikrát do roka.Můžu říct, že pokud by slunce dokázalo špeky spalovat, tak mám po problému. Vděčím za to své brigádě, aneb 5 hodin na slunci a pěkně přes poledne, kdy to nejvíc žhne. To si pak člověk obzvlášť cení domova, kde si může zalést do nejchladnějšího koutu a nevystrčit nos až do večera. I když je fakt, že teď si můžu dovolit opustit chládek, teda spíš saunu, které říkám domov, a vyrazit do víru společnosti, tedy té normální, ktetrá se neskládá pouze z mých asi dvaceti různých osobností.

Pokud by vás zajímalo, jak se mi vedlo, co se jídla, pití a cvičení týče, což by nejspíš mělo být prioritou článku, tak vám to taky rovnou shrnu. Snídaně skvělá a zdravá!!, svačina taktéž, oběd úžasný a ...úžasný podruhé, ačkoliv mi z něj asi druhá brada nenaroste, není zrovna na vrcholu žebříčku "clean-food". Zbytek jídelníčku je ve hvězdách. No dobře, zas tak moc ne, protože přece nechci svůj oficiálně první hubnoucí den (oh bože, jako by to bylo včera, když jsem tohle slovní spojení napsala na svůj první blog, ačkoliv ve skutečnosti je to už pár let) nijak hřešit a skákat do kalorických výšin. Svému obídku sice vděčím za dokonalý prožitek (s nadsázkou...tak trochu), ale zároveň mě připravil o odpolední sváču, protože díky němu nechodím, ale valím se. A navíc, chci se vejít do svého limitu, protože teď jsem přece hrozně motivovaná a prostě to nebudu porušovat ani o kilojoul, že jo.

Snídaně: Jablíčko s tvarohem, vločkami a oříšky
Svačina: Celozrnný rohlík s lososovou pomazánkou
Oběd: Cuketa plněná mletým masem a gyros /zbytek ze včerejší grilovačky/
Svačina: Nic nebude, žroute!! (s nadsázkou samozřejmě)
Večeře: Tvaroh, dušená cuketa a květák
Pití: 2l voda + 1l kofoly se stévii (jediné vychlazené pití doma, ale teda, ta umělá chuť...)
Pohyb: Brigáda!! (a just si ji tam započtu!!) + bude cvičení a ještě nevím jaké. Hrozně se mi nechce, necvičila jsem už hrozně dlouho.


 


Komentáře

1 Miss Fake Miss Fake | Web | 22. července 2014 v 12:04 | Reagovat

Moc mě baví tvůj styl "psaní" :) nechceš spřátelit?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama