I remember tears streaming down your face

25. července 2014 v 13:35 | Nally H. |  Každodenní záležitosti
Z nicoty se vzalo všechno, co jsem měla a všechno, co jsem měla, zmizelo opět v nicotě.
Možná by se mohlo z mých článků občas zdát, že jsem jedna z těch věčně v depresi zahrabaných lidí, ale ve skutečnosti to tak úplně není. Vlastně právě naopak. Čas od času mám slabší chvilku, ale asi jako každý. Většinu času jsem spokojená se svým život (ne postavou), akorát občas mě chytně amok a to bych si pak nejraději vydrápala oči, abych se neviděla.
Rozhodla jsem se najet na trochu osobnější vlnu, ať to tu není pořád tak odměřené.Nikdy bych nevěřila, že se budu muset do jídla nutit. Vzhledem k tomu, že si udržuji zdravou rovinu a jinak to u sebe ani v budoucnu nevidím, tak do sebe doslova cpu většinu odpoledních jídel.
Vstávám v 5, nasnídám se, potom se v 8 nasvačím v práci. Doma jsem kolem 14. hodiny, spíš dřív. Než uvařím, tak sním třeba okurek, vypiju a kafe a dám si pár lžiček jogurtu a končím. Oběd odsunu na 16., protože bych to do sebe prostě nedostala.

Je to pro mě docela neobvyklé, ale nevadí mi to, lepší než se cpát horem dolem a neznat své meze.

Přemýšlím, jestli se teď pojedu raději koupat nebo běhat a nebo si dám pohov úplně. Večer dokoukáme s mamkou a ségrou Dům z karet. Je to film z roku 1993, takže docela dost starý, ale opravdu úžasný. Viděla jsem ho už hodněkrát a vždycky se mi prostě bude líbit.
Na filmy koukám spíš zřídka kdy, ale na nový díl seriálů (co skončily GOT, tak už jenom seriálu) se těším vždycky jako malá. Dříve jsem toho sledovala hodfně, ale teď už mi zbyly poze PLL, což je takový hit teď.

Jinak momentálně čtu Vyluxusované mozky (jestli jste si přečetli vyluxované, tak se podívejte ještě jednou...i já to tak nejdřív četla :D) a určitě vám ji doporučuju.

Každý den píšu datum a nemůžu uvěřit, jak to letí. Už je 25., to moc do školního roku nezhubnu, vzhledem k návštěvám kaváren (kdy to u kávičky nezůstává - teda zákusky tím nemyslím, na to já moc nejsem), vinoték a tak. Jsou prázdniny, znáte to. I když musím přiznat, že jinak během roku nepiju skoro vůbec. maximálně na oslavách si dám přípitek a občas si loknu od někoho, ale to zřídkakdy. Nejsem až takový milovník alkoholu a odmítám názor dnešní společnosti, že je to pomalu zázračná věc, bez které se jakákoliv večerní zábava neobejde.
Ale zase si z toho neodneste, že jsem kdovíjak svatá, s tím bych to nepřeháněla :')

Zítra se budu vážit, jsem zvědavá po 5 dnech /hubnutí/, jestli se to maličko hnulo. A mám dilema, zda psát jídelníčky, přece jen, je někdo, koho baví číst, co kdo snědl? Možná jednou za čas sem něco hodím :)

A plánuji změnit design, jen co budu mít čas, tenhle je strašný - nehodí se tématicky a navíc nemám moc ráda zelenou barvu.

No nic, já zase letím, večer tu na chvíli budu, tak snad se stihnu podívat po blogové sféře, kdo tu je a pročíst nějaké články :))

EDIT: Tak jsme se byli nakonec koupat, miluju plavání :3 Nejdřív jsem se bála,
Zatím se mějte
 


Komentáře

1 Zoey* Zoey* | Web | 26. července 2014 v 6:41 | Reagovat

Mě to vždycky pokazí celé dny, dokud neuvidím na váze zase nějaké určité číslo... Mám dva džungaráčky (to jsou ti medvídci v článku) a pak mám zlatého (to je ten z kyblíku :D)
Myslím si, že je lepší, že jsi zvyklá jíst na určitou dobu, než aby jsi jak spíšeš, se cpala furt :)
Jo, četla jsem Vyluxované :D ale nevadí :D
Snad budeš mít nějaké pokroky na váze a s jídelníčky- já si vždycky ráda přečtu co si kdo dal- pak je to taková inspirace pro mě co bych si mohla dát :)

2 Bella Bella | Web | 26. července 2014 v 11:32 | Reagovat

Já jedla taky líp když mám nějakej režim, když chodim do školy nebo tak. Ale o prázdninách doma, ještě když nikam nechodim..je to docela těžký.
Jinak jo záchvat přežírání vypadá i hůř, ale vyčítky mám z tohohle stejný.

3 Denisa Denisa | Web | 26. července 2014 v 11:34 | Reagovat

PLL mě už docela přestává bavit..nevím proč, ale stejně se na to dívám:-D jinak ještě sleduju to co většina the vampire diaries, the originals, beauty and the beats, teen wolf:-Dto jsou pro mě TOP

4 Bella Bella | Web | 26. července 2014 v 17:44 | Reagovat

Tak to mě taky napadlo to vyhodit, ale u mamky by to asi neprošlo, i když.. zkusit jsem to mohla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama