Červenec 2014

All your perfect imperfections

27. července 2014 v 10:34 | Nally H. |  Každodenní záležitosti
Stále překonáváme další a další překážky, a když už by mohla být cesta snadnější, tak si problémy začneme vtvářet uměle. Není to problém osudu, světa ani okolí. Je to jen v nás. Náš boj, naše utrpení, naše vítězství. Je to jen na nás...

Goal | via Tumblr

I remember tears streaming down your face

25. července 2014 v 13:35 | Nally H. |  Každodenní záležitosti
Z nicoty se vzalo všechno, co jsem měla a všechno, co jsem měla, zmizelo opět v nicotě.
Možná by se mohlo z mých článků občas zdát, že jsem jedna z těch věčně v depresi zahrabaných lidí, ale ve skutečnosti to tak úplně není. Vlastně právě naopak. Čas od času mám slabší chvilku, ale asi jako každý. Většinu času jsem spokojená se svým život (ne postavou), akorát občas mě chytně amok a to bych si pak nejraději vydrápala oči, abych se neviděla.
Rozhodla jsem se najet na trochu osobnější vlnu, ať to tu není pořád tak odměřené.In the end everything collides...

22. července 2014 v 22:17 | Nally H. |  Každodenní záležitosti
Tolik slz a utrpení pro pár pomíjivých momentů. A beztak tojsou většinou jenom lži. Stejně přijde den, kdy se člověk otřepe z nezdaru a opět se brodí bahnem, protože má určitou představu o pozlátku na konci. Ale co potom, když tam nic není? Nic než další vlna neúspěchu a bolesti? To je dost reálné. Zbývá otázka, zda je tedy lepší snášet jeden pád na hubu za druhým, a nebo sedět doma na zadku a doufat, že zázrak si přikráčí sám. Osobně se přikláním k první možnosti. Nebudu lhát, sama jsem toho v životě pokazila dost, na to jsem opravdu expert, ale také jsem zaznamenala řadu, byť třeba i jen malých, úspěchů. Stojí mi to za to. Samozřejmě neříkám, že se má člověk hned do všeho vrhat s přehnanou vervou a držet se jediné možnosti. Někdy je přece jenom lepší se si věci promyslet. Mám ráda spontálnost, ale někdy se zkrátka člověk musí taky na chvíli zastavit. I když se nám to nemusí zrovna dvakrát líbit.

When all those shadows almost killed your light

21. července 2014 v 17:50 | Nally H. |  Každodenní záležitosti
Není úplně snadné říci "zklamal jsem", přiznat si pravdu a jít dál. Člověk se většinou stále v myšlenkách vrací ke své chybě, nadává si, vyčítá si to a stále dokola se trestá za ten jeden úšlapek, který by jinak už dávno mohl upadnout v zapomnění. Upřímně řečeno, sebetríznění je pro nás mnohdy snadnější, než snaha a plné soustředění se na náš problém. Proč to vlastně píšu? Nerada bych se nazvala věčnou dietářkou, ačkoliv, pokud se ohlédnu do minulosti, a ano i já to celkem často dělám, tak bych do kategorie každoročně hubnoucích zapadala naprosto ukázkově. Jistě nejsem jediná, kdo si říká "tak teď už naposled, pořádně a natrvalo" několikrát do roka.


When body kills

20. července 2014 v 19:44 | Nally H. |  Každodenní záležitosti
Zoufalství. Nikdo tento pocit, emoci nemá rád. Vidí v ní jen negativní smysl, přitom právě ona zoufalost je to, co nás může popohnat kupředu, když jiné prostředky selhaly.
10 fad diets you really need to avoid